Trouver le bon horaire - Ligne 300

 

Afin de répondre à ce questionnaire, veuillez-consulter la fiche horaire de la ligne 300 située ci-dessous. 

 

 

 

Jours de circulation Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Lun à
 Ven / Samedi
Lun à
 Ven / Samedi
Lun
à
 Ven
Lun à
 Ven / Samedi
Lun à
 Ven / Samedi
Lun à
 Ven / Samedi
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Sam Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Lun
à
 Ven
Vendredi / Samedi Vendredi / Samedi Dimanche / Jours Fériés Dimanche / Jours Fériés
Période de fonctionnement Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Période scolaire Période scolaire Toute l'année Période scolaire Période scolaire Période scolaire Période scolaire Toute l'année Période scolaire Période scolaire Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Période scolaire Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année Toute l'année
renvois                                                                                              
GRANDCHAMP-DES-FONTAINES - Cent Sillons 6:05 6:20 6:35 6:45 6:55 7:00 7:05   7:10   7:15 7:20   7:30 7:30 7:40 7:55 8:05 8:10   8:30 8:40 8:55 9:05 9:15 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 16:25 17:00 17:30 17:35 18:00 18:05 18:30 18:40       21:04 23:34 12:03 18:03
                                                                                          Mairie 6:09 6:24 6:39 6:49 6:59 7:04 7:09   7:14   7:19 7:24   7:34 7:34 7:44 7:59 8:09 8:14   8:34 8:44 8:59 9:09 9:19 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 16:29 17:04 17:34 17:39 18:04 18:09 18:34 18:44       21:08 23:38 12:07 18:07
TREILLIÈRES - Belle étoile 6:16 6:31 6:46 6:57 7:07 7:12 7:17 7:17 7:22 7:22 7:27 7:33 7:38 7:43 7:41 7:53 8:08 8:16 8:23 8:33 8:42 8:52 9:07 9:16 9:27 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 16:37 17:12 17:42 17:47 18:12 18:17 18:42 18:52 19:10 19:37 20:32 21:15 23:45 12:14 18:15
                               Poste de Gesvres 6:18 6:33 6:48 6:59 7:09 7:14 7:19 7:19 7:24 7:24 7:29 7:35 7:40 7:45 7:43 7:55 8:10 8:18 8:25 8:35 8:44 8:54 9:09 9:18 9:28 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 16:38 17:13 17:43 17:48 18:13 18:18 18:43 18:53 19:11 19:38 20:33 21:17 23:47 12:16 18:16
                               La Ménardais 6:21 6:36 6:51 7:02 7:12 7:17 7:22 7:22 7:27 7:27 7:32 7:39 7:44 7:49 7:46 7:59 8:14 8:21 8:29 8:39 8:47 8:57 9:12 9:21 9:31 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 16:41 17:16 17:46 17:51 18:16 18:21 18:46 18:56 19:14 19:41 20:36 21:20 23:50 12:19 18:19
                               Tourneuve 6:25 6:40 6:55 7:06 7:16 7:21 7:26 7:26 7:31 7:31 7:36 7:43 7:48 7:53 7:50 8:03 8:18 8:25 8:33 8:43 8:51 9:01 9:16 9:25 9:35 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 16:45 17:20 17:50 17:55 18:20 18:25 18:50 19:00 19:18 19:45 20:40 21:24 23:54 12:23 18:23
ORVAULT - Le Cardo 6:29 6:44 6:59 7:13 7:23 7:28 7:33 7:33 7:38 7:38 7:43 7:50 7:55 8:00 7:54 8:10 8:25 8:29 8:40 8:50 8:58 9:08 9:23 9:29 9:39 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 16:50 17:25 17:55 17:59 18:25 18:29 18:55 19:04 19:23 19:49 20:44 21:28 23:58 12:27 18:27
NANTES - Picabia 6:32 6:47 7:02 7:17 7:27 7:32 7:37 7:37 7:42 7:42 7:47 7:55 8:00 8:05 7:57 8:15 8:30 8:32 8:45 8:55 9:02 9:12 9:27 9:32 9:43 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 16:58 17:33 18:03 18:03 18:33 18:33 19:03 19:08 19:31 19:54 20:48 21:31 0:01 12:30 18:31
                     Américains 6:36 6:51 7:06 7:24 7:34 7:39 7:44 7:44 7:49 7:49 7:54 8:03 8:08 8:13 8:01 8:23 8:38 8:36 8:53 9:03 9:09 9:19 9:34 9:36 9:48 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:06 17:41 18:11 18:08 18:41 18:38 19:11 19:13 19:40 20:01 20:53 21:35 00:05 12:34 18:36
                     Rond-point de Rennes 6:37 6:52 7:07 7:26 7:36 7:41 7:46 7:46 7:51 7:51 7:56 8:05 8:10 8:15 8:02 8:25 8:40 8:37 8:55 9:05 9:11 9:21 9:36 9:37 9:50 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:08 17:43 18:13 18:10 18:43 18:40 19:13 19:15 19:41 20:03 20:55 21:36 0:06 12:35 18:38
                     Le Goffic 6:38 6:53 7:08 7:27 7:37 7:42 7:47 7:47 7:52 7:52 7:57 8:06 8:11 8:16 8:03 8:26 8:41 8:38 8:56 9:06 9:12 9:22 9:37 9:38 9:51 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:09 17:44 18:14 18:11 18:44 18:41 19:14 19:16 19:42 20:04 20:56 21:37 00:07 12:36 18:39
                     Place du Cirque 6:42 6:57 7:12 7:34 7:44 7:49 7:54 7:54 7:59 7:59 8:04 8:15 8:20 8:25 8:07 8:35 8:50 8:42 9:05 9:15 9:19 9:29 9:44 9:42 9:57 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:15 17:50 18:20 18:17 18:50 18:47 19:20 19:22 19:48 20:11 21:02 21:41 0:11 12:40 18:45
                     Hôtel Dieu 6:46 7:01 7:16 7:38 7:48 7:53 7:58 7:58 8:03 8:03 8:08 8:20 8:25 8:30 8:11 8:40 8:55 8:46 9:10 9:20 9:23 9:33 9:48 9:46 10:01 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:19 17:54 18:24 18:21 18:54 18:51 19:24 19:26 19:52 20:14 21:06 21:45 00:15 12:44 18:49
                     Nantes Gare SNCF 6:50 7:05 7:20 7:43 7:53 7:58 8:03 8:03 8:08 8:08 8:13 8:25 8:30 8:35 8:15 8:45 9:00 8:50 9:15 9:25 9:28 9:38 9:53 9:50 10:06 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:23 17:58 18:28 18:26 18:58 18:56 19:28 19:31 19:56 20:19 21:11 21:49 0:19 12:48 18:54